+420 774 673 600 recepce@masrette.cz

Rituály

Rituály a tradice mají od pradávna magickou moc. Pomáhají řešit naše témata se ctí a hloubkou, jenž si žádají.

Rituály měly a mají od nepaměti svou sílu, hloubku a magický vliv. Jsou často potvrzením našeho vnitřního rozhodnutí a naší skutečné touhy po něčem, co náš život směřuje k něčemu lepšímu a celistvějšímu.

Rituály pomáhají s láskou, úctou, pochopením a respektem uzavřít vše minulé, tak aby se náš životní prostor mohl otevřít a přenastavit na něco nového, harmoničtějšího a lepšího. Také mohou být oslavou a vítáním toho, co chceme, aby přišlo do našeho života, či toho, co chceme skutečně ve svém životě mít a co chceme žít.

 

CO TO ŘEŠÍ A JAK TO MŮŽE POMOCI:

Rituály Vám mohou pomoci například v následujících oblastech:

 • RITUÁLY UZAVÍRAJÍCÍ MINULOST:

Harmonizace vztahů skrz čas a prostor

Léčení, dořešení či harmonizace vztahů s žijícími i nežijícími, kde není možné vztahy uzavřít přirozenou formou.

Harmonizace místa 

Harmonizace místa či prostoru, které si žádá vyřešení problému či stagnace energie na úrovni času a prostoru, místa, kde se nežije dobře, či se zde v minulosti něco událo, díky čemuž si místo nese otisk ve své paměti a touží po harmonizaci uvízlé energie a paměťové stopy.

Rozlučkový rituál 

Pomáhá s úctou a respektem se uvolnit ze sevření emočních vazeb, pout lásky, či vztahů, od kterých se nám nedaří odpojit, ať už se jedná o rozchody, partnerské vztahy, úmrtí, nedořešené emoční vazby v rodině či předchozích generacích, či v jakékoliv jiné oblasti, kterou chceme uzavřít a jít dál, bez ovlivňování této oblastí minulostí.

Rituál smíření a odpuštění 

Rituál, který je usmířením a požehnáním pro obě strany, jež spojovalo emocionální pouto či zátěž. Umožňuje úctyhodný odchod, odpoutání se, rozloučení a odpuštění si, propuštění se z emočních vazeb a možnost otevírání se novým vztahům a životním výzvám.

Rituály dle vašeho záměru

Téma si vybíráte vy a společně pro něj připravíme rituál. Rituály pro dobro Vás i všech, kterých se Vaše téma týká.

 • RITUÁLY OSLAVY  ŽIVOTA A BYTÍ: 

Rituál početí

Oslava a otevření prostoru pro početí dítěte a vítání ho v tomto světě.

Rituál požehnání pro harmonické podnikání

Rituál radostného vztahu

 

JAK RITUÁLY PROBÍHAJÍ:

Rituál je veden jako obřad v předem připraveném prostředí vytvářeném v úctě k Vám a Vašemu tématu a všech zúčastněných, ať již jsou přítomni či ne. Respektuje energetické pole, které zobrazuje, co je třeba vyřešit a uvést do souladu tak, aby rituál mohl proběhnout a dospět k jeho harmonickému uzavření. Rituál má svou neopakovatelnou atmosféru, sílu i průběh. Závěr rituálu provází pocity radosti, smíru, usmíření, uzavření starých kapitol, nalezení nové perspektivy a stání na prahu nových životních možností a výzev v souvislosti s harmonicky uzavřenou minulostí, oslavou a vítáním toho po čem v životě toužíme a co chceme žít. Po celou dobu Vás rituálem provázím v souladu s Vašimi potřebami a s Vaším prožíváním. Provádím Vás tím, co je potřeba, či si téma nebo prostor žádá. Vedu Vás laskavým přístupem svým hlasem po celou dobu. V závěru s Vámi sdílím Vaše prožitky a nechávám Vás, aby jste měli možnost nechat v sobě doznít celou atmosféru Vašeho rituálu, jak potřebujete.

Cena

 • 2-3 hodiny    2500-3000 kč (kombinace s infrasaunou )

   

  Masérky poskytující tuto masáž

  Simona

  Simona

  Masérka