+420 774 673 600 recepce@masrette.cz

Rozvoj potenciálu

Objev a rozviň svůj potenciál. Cesta k objevování tvé vnitřní síly, darů a přirozenosti. Odstraň vše, co ti brání být sám sebou a odhoď veškerou zátěž, která tvému potenciálu brání.

Každý v sobě neseme touhu, vizi či vzpomínku na to, čím jsme chtěli být. Často o svém potenciálu víme, ale uzavřeme ho v sobě, neboť se bojíme udělat krok vpřed a následovat své volání, svůj vnitřní hlas. Pokud cítíme, kudy vede ta správná cesta, ale zároveň bojujeme sami se sebou, naše psychika i tělo začnou reagovat. Takto vznikají různé únavové syndromy, psychosomatické bolesti, deprese, úzkostné stavy, syndrom vyhoření. Pomocí provádění touto oblastí se budete schopni opět dostat sami k sobě, začít vnímat a objevovat své zdroje, potenciál a svou sílu. Postupnými kroky odstraníme destruktivní programy vaší mysli. Být tím, kým chci být. Žít tak, jak chci žít. Změna je postupná, ale věřím, že stojí za to. 

JAK PRACUJI:

Rozvoj potenciálu ti pomůže spojit se se svými zdroji, se svou podstatou. Pomáhám člověku najít jeho potenciál a následovat potřebné kroky, případně odstranit překážky, které brání jeho potenciál projevit, následovat nebo za ním v životě jít. Vedu k uvědomění svých schopností, svých silných stránek a možnosti se v životě projevovat, tvořit a jít za svými cíli. Pomáhám člověku vyrovnat se a zpracovat své strachy a stíny, které mu brání projevit se v plné síle toho, po čem touží a čeho chce dosáhnout. Takže je to o navedení a zároveň o najití, zpracování a odstranění bloků a příčin, které člověku brání žít život, jaký si přeje.

CO POMÁHÁ VYŘEŠIT:

Pomáhá v rozhodovacích procesech, ve volbách životního směru, v profesní orientaci, v životním směřování, volby místa bydlení, vztahu, vytváření nových životních cílů a projevů života. Pomáhám člověku se zorientovat a zaměřit na novou životní stránku svého autentického projevu a možnosti tvořit a nechávat vznikat nové projekty. Stát se tvůrcem toho co chcete žít a objevovat, nacházet a rozvíjet své kvality.

JAK SETKÁNÍ PROBÍHÁ:

Setkání probíhá v příjemné a přátelské atmosféře, kde si nejprve popovídáme o tom, co potřebujete, co vás trápí a co chcete změnit. Pak postupnými kroky pracujeme s vašimi tématy  na jejich vyřešení a harmonizaci. V této oblasti Vás provádím různými způsoby práce a technikami, jež si Vaše situace a téma žádá, tak aby bylo uchopeno celostně a v plné hloubce, jež potřebuje.

Cena

  • 120 min   1500kč 

Masérky poskytující tuto masáž

Simona

Simona

Masérka