+420 774 673 600 recepce@masrette.cz

Zpracování a harmonizace traumatu

Žij volněji. Pomoc s vyrovnáním se a harmonizací bolestivé zkušenosti či zážitku.

Traumatická bolestivá zkušenost může náš život zatěžovat dlouhou dobu, někdy i celý život. Oblast zpracování a harmonizace traumatu nezmění to, co se nám stalo, ale změní náš přístup k ní a naše pocity, prožívání této skutečnosti, aby nás již nezatěžovala takovým způsobem jako doposud. Neovlivňovala naše chování, pohled na život, naše záměry, vztahy, realitu a umožňovala nám jít dál a žít kvalitním životem. 

CO VÁM TO PŘINESE:

Zpracování této oblasti se z Vás tíživý balvan uvolní, přichází větší přijetí, smíření, odpuštění sobě i druhým, jedinec získává větší nadhled, celistvost a ukotvení v současném okamžiku života, ze kterého může opět vykročit, tvořit, rozhodovat se v souladu se svými přáními a potřebami. Získává větší samostatnost a nezávislost na potřebách, názorech a jednáních ostatních. Začíná objevovat a probouzet svou vlastní sílu a zodpovědnost za svůj život, své vedení a svá rozhodnutí. Probouzí v sobě větší radost, energii a touhu vykročit vpřed ke své vlastní seberealizaci.

JAK SETKÁNÍ PROBÍHÁ:

Setkání probíhá v bezpečném a v soukromí respektujícím prostředí. Laskavým přístupem Vás vedu zpracováním této zkušenosti. Pracuji individuálním způsobem s respektem ke klientovi a jeho prožívání, tak jak potřebuje, a jak si jeho téma vyžaduje k jeho harmonizaci. Podle potřeb pracujeme s tělem, podvědomím, emoční stránkou, spouštěči emočních reakcí, dechem, práci s myslí a vnitřními zdroji, včetně konstelačních a zobrazovacích metod, intuitivního vedení a energetické harmonizace. Po celou dobu Vás provádím svým hlasem, v bezpečném prostředí, kdy jste stále při vědomí a v kontaktu se svým tělem a vědomím.

Cena

 • 2-3 hodiny   2500 kč -3000kč  

   

  Masérky poskytující tuto masáž

  Simona

  Simona

  Masérka